North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

Servis nákladných vozidiel Autoservis a pneuservis pre nákladné vozidlá

Postaráme sa o servis, údržbu, diagnostiku nákladného vozidla a k dispozícii máme aj mobilný servis pre Dolný Kubín a široké okolie.  Ak hľadáte špecialistov nákladných vozidiel, návesov a prívesov, sme tu pre Vás.

Servis už od roku
0

Autoservis pre nákladné vozidlá

Sme spoločnosť s 30 ročnou tradíciou v oblasti servisu a údržby pre nákladné vozidlá. Ak hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý sa postará o všetky servisné činnosti alebo chcete zveriť svoj vozový park do dobrých rúk, obráťte sa na odborníkov z North Slovakia Camion. Naši pracovníci reagujú flexibilne na každú požiadavku. Naše ceny sú férové a kvalita služieb tá najvyššia.

Či ste doma v Dolnom Kubíne a jeho okolí alebo prechádzate cez oblasť severného Slovenska a cez Oravský región, obráťte sa na nás. A to i v prípade defektu, či inej servis vyžadujúcej činnosti. 

Ponuka služieb autoservisu a pneuservisu NSC pre nákladné vozidlá

Servis a údržba nákladných vozidiel obsahuje okrem iného aj tieto servisné činnosti:

 • diagnostika nákladných vozidiel
 • diagnostika prívesov a návesov
 • meranie geometrie a nastavenie
 • plnenie a servis klimatizácie
 • generálne opravy motorov
 • opravy prevodovky a spojok
 • príprava na technickú kontrolu STK
 • brzdová stolica
 • údržba mazania
 • výmena oleja
 • predaj nákladných pneumatík
 • predaj originálnych dielov a súčiastok
 • prenájom státia
 • mobilný servis
 • generálna kontrola nákladného vozidla
 • a mnoho ďalších služieb

Servis nákladných vozidiel so špecialistami NSC

Sme overený servis s dlhoročnou tradíciou. Využite naše skúsenosti, efektívne pracovné postupy a šetrite čas aj energiu pri starostlivosti v oblasti servisných činností a údržby nákladných vozidiel. Venujeme sa opravám nákladných vozidiel, prívesov a návesov rôznych značiek. Naše vybavenie je profesionálne a zabezpečuje správnu diagnostiku nákladného vozidla i prívesov. Ak hľadáte poskytovateľa komplexných služieb v oblasti nákladných vozidiel, sme tu pre Vás. 

Team NSC Dolný Kubín Vám je plne k dispozícii. 

Servis nákladných vozidiel autoservis pneuservis

Prečo sa rozhodnúť pre servis v NSC

Rýchly a spoľahlivý servis

Komplexná ponuka služieb
Komunikácia na úrovni

Skutočne férová cena

Flexibilný prístup k požiadavkám

Profesionálny team servisných pracovníkov

Držiteľ certifikátov v oblasti automechaniky

TOP kvalita a spokojnosť

Sme poskytovateľom služieb pre autoservis a pneuservis

V našej ponuke nájdete okrem ponuky pre servis nákladných vozidiel, prívesov a návesov aj ďalšie skupiny motorových vozidiel. Medzi tieto patria aj osobné vozidlá a dodávky, či autobusy. V prípade servisu autobusov sa dokážeme postarať aj o vozové parky autoškôl či hromadnej dopravy. K dispozícii máme i parkovacie plochy na prenájom priamo v areáli. 

K ďalšej skupine, na ktorú sa naši mechanici špecializujú, patria poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje a mechanizmy. Služby autoservisu a pneuservisu poskytujeme plošne pre všetky typy vozidiel. 

Aká je cena za servis nákladných vozidiel?

Cena každého úkonu sa stanovuje na základe servisnej hodiny. Zhodnotiť však čas alebo konkrétnu chybu či poruchu na vozidle je často možné až pri samotnom servise. Preto naši pracovníci vždy korektne posúdia stav nákladného vozidla, prívesu či návesu a budú Vás priebežne informovať o potrebných servisných činnostiach. 

Kde všade je služba pre servis nákladných vozidiel dostupná?

Náš servis má prevádzku v meste Dolný Kubín. Ale v rámci našej spádovej oblasti servisujeme aj nákladné vozidlá pre mestá Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina a ich široké okolie.

Poskytujete pneuservis aj pre osobné vozidlá a dodávky?

Áno, v našej ponuke je aj výmena pneumatík per osobné vozidla. Jedná sa výhradne o výmenu kompletov na aute.