North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

Servis osobných vozidiel a dodávok Autoservis a pneuservis pre autá a dodávky

Diagnostika vozidla, príprava na STK, olejservis, brzdová stolica a v prípade potreby služba mobilného servisu pre Dolný Kubín a široké okolie. 

Servis už od roku
0

Autoservis pre osobné vozidlá a dodávky

NSC je spoločnosť s takmer 30 ročnou tradíciou v oblasti autoservisu a pneuservisu pre osobné vozidlá a dodávky. Ak hľadáte spoľahlivý servis, kde sa ku Vám budú správať slušne a korektne, servis, ktorý sa postará o všetky činnosti od prezutia pneumatík po generálnu kontrolu vozidla a prípravu na STK, zverte svoj vozový park do našich rúk. Ešte dnes sa obráťte na odborníkov z North Slovakia v Dolnom Kubíne. Férové ceny a tá najvyššia kvalita priamo v našom servise.

Či ste priamo z Dolného Kubína alebo jeho okolia, prípadne len prechádzate cez oblasť Žilinského kraja a Oravský región, obráťte sa na nás. V prípade servis si vyžadujúcej činnosti, sme Vám k dispozícii aj s našim mobilným servisom. 

Komplexná ponuka autoservisu a pneuservisu pre osobné vozidlá a dodávky

Servisná ponuka osobných vozidiel a dodávok obsahuje okrem iného aj tieto servisné činnosti:

 • diagnostika osobných vozidiel a dodávok
 • plnenie a servis klimatizácie
 • opravy motorov
 • opravy prevodovky a spojok
 • príprava na technickú kontrolu STK
 • brzdová stolica
 • výmena oleja
 • predaj originálnych dielov a súčiastok
 • prezutie kompletov 
 • mobilný servis
 • generálna kontrola osobného vozidla či dodávky
 • a mnoho ďalších služieb

Profesionálny servis osobných vozidiel a dodávok so špecialistami NSC

Sme overený servis s 30 ročnou tradíciou. Využite naše skúsenosti a šetrite čas aj energiu pri starostlivosti v oblasti servisných činností a údržby Vášho vozidla, taxíka, či dodávky. Venujeme sa opravám osobných vozidiel, dodávok, ale i nákladným autám či špecializovaným strojom. Takže ak máte problémy s traktorom, či prívesom, zastavte sa u nás. Naše vybavenie je profesionálne a zabezpečuje správnu diagnostiku osobných i nákladných vozidiel. 

Ak hľadáte poskytovateľa kvalitných služieb v oblasti servisných činností a údržby osobných vozidiel a dodávok, sme tu pre Vás. Team NSC Dolný Kubín Vám je plne k dispozícii.

Servis osobných vozidiel a servis dodávok Žilinský kraj

Prečo sa rozhodnúť pre nás, ak ide o servis osobných vozidiel a dodávok

Rýchly a spoľahlivý servis

Komplexná ponuka služieb
Komunikácia na úrovni

Skutočne férová cena

Flexibilný prístup k požiadavkám

Profesionálny team servisných pracovníkov

Držiteľ certifikátov v oblasti automechaniky

TOP kvalita a spokojnosť

NSC je tradičným poskytovateľom služieb v oblasti autoservisu a pneuservisu

V našej ponuke nájdete okrem ponuky pre servis osobných vozidiel, dodávok, vozidiel taxislužby,  nákladných vozidiel, prívesov a návesov aj ďalšie skupiny motorových vozidiel. V prípade servisu autobusov sa dokážeme postarať aj o vozové parky autoškôl či hromadnej dopravy. K dispozícii máme i parkovacie plochy na prenájom priamo v areáli. 

K ďalšej skupine, na ktorú sa naši mechanici špecializujú, patria poľnohospodárske, lesné a stavebné stroje a mechanizmy. Služby autoservisu a pneuservisu poskytujeme plošne pre všetky typy vozidiel. 

Aká je cena za servis osobných vozidiel v NSC Dolný Kubín?

Úkony zodpovedajú štandardizovanému cenníku, kde je možné oznámiť klientovi aj telefonicky, aká bude cena výkonu. Nie vždy sa však dá vopred vyhodnotiť konkrétna chyba či porucha vozidla. Tá sa niekedy zistí až pri samotnom servise, keď je auto odstavené u nás. Preto naši pracovníci vždy korektne posúdia stav Vášho vozidla, dodávky či iného typu vozidla a budú Vás priebežne informovať o potrebných servisných činnostiach. 

Kde všade je služba pre servis osobných vozidiel a dodávok dostupná?

Servis NSC má prevádzku v meste Dolný Kubín. Našou spádovou oblasťou sú však aj mestá Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Žilina a ich široké okolie. Klienti radi prídu opakovane do kvalitného servisu, kde boli spokojní.

Poskytujete servis aj pre traktory či bagre?

Áno, v našej ponuke sú aj servisné činnosti pre traktory, bagre a ďalšie špecializované stroje a mechanizmy.