North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

North Slovakia Camion s.r.o. - servis, diagnostika, kontrola a oprava nákladných a osobných vozidiel, kamiónov, ťahačov, utobusov, traktorov, prívesov, návesov a zvláštnych motorových vozidiel.

Servis prívesov a návesov Dolný Kubín Servisné služby pre prívesy a návesy, prehliadky technického stavu i diagnostika

Pozáručný servis, údržba, diagnostika, kontrola a nastavenie geometrie prívesov a návesov. Opravy ťažných zariadení a ďalšie služby pre Žilinský kraj. 

Servis už od roku
0

Servis prívesov a návesov v Dolnom Kubíne

Vysokokvalitne a profesionálne vykonávaná údržba a servis prívesov a návesov. Sme spoľahlivým partnerom pre spoločnosti a podnikateľov pôsobiacich v nákladnej doprave v Žilinskom kraji. Postaráme sa o servisné činnosti a údržbu všetkých typov nákladných vozidiel, prívesov a návesov. Obráťte sa na odborníkov z NSC ešte dnes. Udržte Vaše vozy a stroje v top stave a pri plnej funkčnosti. Rozhodnite sa pre férové ceny, spoľahlivosť a tú najvyššiu kvalitu služieb.

Dolný Kubín, Žilina, Martin, Liptovský Mikuláš či Ružomberok. Rozhodnite sa pre toho najlepšieho poskytovateľa autoservisných a pneuservisných služieb. North Slovakia Camion Dolný Kubín – naši pracovníci sú Vám plne k dispozícii. 

Autoservis a pneuservis pre prívesy a návesy v NSC

Ponuka služieb a úkonov pre servis prívesov a návesov:

 • diagnostika prívesov a návesov
 • meranie a nastavenie geometrie
 • menšie i generálne opravy
 • opravy elektroinštalácie
 • príprava na STK
 • brzdová stolica a nastavenie systému
 • údržba mazania
 • predaj pneumatík
 • výmena opotrebovaných dielov
 • mechanické opravy podvozkov
 • možnosť prenájmu státia priamo v areáli
 • a ďalšie služieb

Profesionálny team špecialistov pre mechanické práce a diagnostiku

S nami získate komplexné služby v oblasti servisných činností, opráv a údržby ťahačov, prívesov a návesov, ale i osobných vozidiel, dodávok, autobusov a vozových parkov, traktorov, poľnohospodárskych a lesných strojov. Dlhoročné skúsenosti, vyškolení špecialisti s praxou a efektívne pracovné postupy. Realizujeme opravy všetkých značiek a pomôžeme radi s pozáručným servisom. Ak hľadáte poskytovateľa komplexných služieb, sme tu pre Vás.

Obráťte sa na overený servis s 30 ročnou tradíciou.

Servis prívesov a návesov Dolný Kubín NSC

Čo znamená servis prívesov a návesov v North Slovakia Camion

Rýchly a spoľahlivý servis

Komplexná ponuka služieb
Komunikácia na úrovni

Skutočne férová cena

Flexibilný prístup k požiadavkám

Profesionálny team servisných pracovníkov

Držiteľ certifikátov v oblasti automechaniky

TOP kvalita a spokojnosť

Spoľahlivý autoservis a pneuservis v Žilinskom kraji 30 rokov na trhu

Prívesy a návesy sú len časťou našej servisnej ponuky. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade potreby servisu pre Vaše nákladné vozidlá, autobusy, osobné autá, dodávky či traktory a stavebné a lesné mechanizmy. K dispozícii máme parkovacie plochy i na dlhodobý prenájom státia priamo v areáli NSC.
Chápeme našich klientov a vychádzame im maximálne v ústrety. Dosiahnutie úspechu je podmienené aj výkonnosťou Vašich vozidiel a mechanizmov. Preto Vám poskytneme kvalitný servis, ktorý zabezpečí plnú funkčnosť a prehľad o stave Vášho prívesu či návesu. Zvoľte si overeného dodávateľa autoservisných a pneuservisných služieb NSC.

Servis máme plne vybavený pre spustenie kompletnej diagnostiky pre všetky typy nákladných vozidiel, návesov a prívesov. Zabezpečíme Vám všetko od výmeny oleja, po mechanický výkon i skutočne zložité opravy. Doprajte svojmu prívesu kvalitnú a pravidelnú starostlivosť a pri práci Vás nič nepríjemne nezaskočí.

Ako zistím informácie o tom, aká je cena opravy a údržby návesu či prívesu?

Cena sa stanoví pri obhliadke a zistení skutkového stavu. Bližšie informácie získate u našich technikov alebo priamo na našom telefónnom čísle. Vždy korektne posúdime stav prívesu či návesu a budeme Vás aj priebežne informovať o potrebných úkonoch a celkovej cene. 

Kde vás nájdem a je možnosť odstavenia prívesu priamo u vás i na dlhší čas potrebný pre servis?

Naše sídlo je v Dolnom Kubíne v areáli priemyselného parku a máte u nás aj možnosť odstavenia prívesu na stráženom parkovisku v rámci státia na prenájom. Servisujeme aj pre klientov a spoločnosti sídliace v mestách Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok a Žilina.